10 najciekawszych atrakcji weselnych

Ślub i wesele jest raz w życiu, dlatego każda Para Młoda marzy o tym, aby ten dzień był niesamowity i wyjątkowy. Szukając pomysłów na urozmaicenie tego wyjątkowego dnia sięgamy po coraz bardziej nietypowe atrakcje. Stół przaśny, czy pieczony prosiak nie są już dla nikogo niczym nadzwyczajnym, gdyż pojawiają się na każdym weselu. Co zrobić, aby zaskoczyć gości i zorganizować naprawdę wystrzałową imprezę? Poniżej prezentujemy 10 najciekawszych i najbardziej oryginalnych atrakcji weselnych. Być może będą one dla Was inspiracją.

1. Aktorzy na szczudłach

Występ aktorów przebranych za anioły lub klauny występujących na szczudłach, to ciekawe przedstawienie, które podbije serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych gości.

Atrakcja tego typu nie należy do najdroższych, więc jest to także świetna forma na nietypowy prezent dla Pary Młodej, który sprawi im wyjątkową niespodziankę.

Koszt usługi, w której biorą udział dwa anioły wynosi około 800 zł za godzinny występ.

2. Lampiony szczęścia

Bardzo ciekawą atrakcją, która wprowadzi odrobinę magii jest puszczanie lampionów. Widok kilkudziesięciu lampionów na nocnym niebie robi niesamowite wrażenie. Decydując się na taką atrakcję, nie zapomnijcie sprawdzić, czy w miejscu, w którym organizujecie przyjęcie istnieje taka możliwość i czy nie stanowi to zagrożenia dla otoczenia.
Koszt jednej sztuki wynosi około 8-10 zł.

3. Fotobudka

Fotobudka z gadżetami, to hit ostatnich sezonów. Goście mogą przebierać się w różnego rodzaju peruki, czapki, okulary i robić sobie zdjęcia z Parą Młodą. Pamiętajcie, aby Wasza fotobudka zawierała sporo zabawnych gadżetów, by goście mieli w czym wybierać.
Koszt wynajęcia fotobudki wraz z opieką animatora mieści się w przedziale 800 -1000 zł, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać ją samodzielnie.

4. Rysownik karykaturzysta

Ciekawą alternatywą dla fotobudki jest wynajem profesjonalnego rysownika, który przedstawi wizerunek gości w postaci karykatury.
Cena zależeć będzie od uzgodnionej wcześniej ilości karykatur. Koszt jednej wynosi około 20-30 zł.

5. Taniec we mgle

Coraz więcej Par Młodych przygotowuje dla swoich gości specjalny układ taneczny na pierwszy taniec. Aby nadać mu wyjątkowej atmosfery warto wypożyczyć generator dymu. Taniec w chmurach zrobi na gościach piorunujące wrażenie. Generator dymu można zastąpić także maszyną do puszczania baniek mydlanych, co będzie wyglądać również bardzo efektownie.
Koszt wypożyczenia wytwornicy dymu ciężkiego wynosi około 100 zł, natomiast wytwornicy baniek mydlanych około 50 zł na dobę.

6. Pokaz barmański

Żonglowanie butelkami, szejkerami i przygotowywanie drinków przy dobrej muzyce na pewno spodoba się Waszym gościom. Po zakończonym pokazie będziecie mogli posmakować drinków przygotowanych podczas przedstawienia.
Koszt pokazu barmańskiego wynosi od 500 do 1500 zł.

7. Pokaz tańca

Ciekawym urozmaiceniem wesela jest zaproszenie profesjonalnych tancerzy, którzy zaprezentują najwyższej klasy układ taneczny. Taka atrakcja spodoba się na pewno wszystkim gościom.
Kosz występu w zależności od doświadczenia tancerzy wynosi od 1000 zł wzwyż.

8. Teatr ognia

Bardzo interesującą atrakcją będzie występ grupy teatralnej prezentującej różnego rodzaju sztuczki z ogniem i płonącymi przedmiotami, takimi jak piłki, czy hula hop. Całość połączona z muzyką budującą napięcie wywoła na gościach porażający efekt.
Koszt występu wynosi od 1000 zł wzwyż.

9. Pokaz fajerwerków

Chwila relaksu na świeżym powietrzu o północy połączona z pokazem fajerwerków na pewno zachwyci gości i sprawi, że dzień ślubu będzie naprawdę wyjątkowy.
Długość pokazu zależeć będzie od budżetu jaki zamierzacie na niego poświęcić. Koszt minuty pokazu wynosi około 150 – 200 zł.

10. Wypuszczenie motyli

Najbardziej nietypowa atrakcja ze wszystkich w prawdziwie amerykańskim stylu. Niesamowity efekt widać przy jednoczesnym wypuszczeniu dużej ilości motyli, dlatego w tym przypadku trzeba iść na całość, albo zupełnie zrezygnować z tego typu atrakcji.
Wypuszczanie motyli to ekstrawagancki pokaz uzależniony od ich gatunku, dlatego sporo kosztuje.
Cena kształtuje się na poziomie około 5000 zł za 1000 sztuk.

 

(Źródło zdjęć: www.pixabay.com, www.imged.pl, google image )